× Showroom Blog O nás Služby Kontakt

O nás

 

      

 

LASER-CENTRUM je služba poskytovaná spoločnosťou Grafity s.r.o., zapísaná v OR SR pod vložkou č. 41634/N, IČO: 50 498 568

Spoločnosť LASER-CENTRUM je distribútorom rezacích, popisovacích, zváracích a čistiacich laserovách zariadení na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku. Vlastníme niekoľko modelov zariadení, ktoré sú umiestnené v predvádzacích priestoroch, zatiaľ na Slovensku v Nových Zámkoch. Pripravujú sa predvádzacie priestory v Českej Republike a v Maďarsku.

Zariadenia dodávame pripravené a otestované. Samozrejmosťou je dovoz, inštalácia a zaškolenie. Ďalej ponúkame servis, náhradné diely a poradenstvo.

 

 

Laserové zariadenia predávame prevažne od spoločnosti: 

Firma PERFECT LASER vyrába laserové, CNC a iné zariadenia, ktoré sú určené najmä na rezanie, značenie, čistenie a gravírovanie nekovových a kovových materiálov. Aj keď je výroba v Číne, tieto zariadenia sa vyznačujú vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Spoločnosť je na trhu viac ako 25 rokov, vlastní niekoľko desiatok patentov a predáva svoje zariadenia do viac ako 180 krajín na celom svete.

Ako certifikovaný výrobca zariadení podľa normy ISO 9001: 2000, dodáva PERFECT LASER zákazníkom vysoko kvalitné a spoľahlivé stroje.

Všetky zariadenia majú certifikáciu CE, certifikát TÜV a FDA

Laserové zariadenia PERFECT LASER sú určené pre rôzne reklamné štúdiá, firmy v polygrafickom, kartonážnom, kovoobrábacom, textilnom, dizajnérskom priemysle.